Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

BLOKADY ALKOHOLOWE

Przedstawiamy Państwu niezawodne, niezwykle przydatne blokady alkoholowe. Blokada alkoholowa to wysokojakościowy alkomat, uniemożliwiający uruchomienie silnika pojazdu, gdy wynik pomiaru wskaże, iż osoba zasiadająca za kółkiem jest pod wpływem alkoholu. Urządzenie te składa się z dwóch zasadniczych komponentów – sprzętu do pomiaru alkoholu, a także jednostki sterującej.

Jak wygląda użytkowanie blokady alkoholowej w praktyce. Po zajęciu fotela kierowcy, zaraz przed rozruchem silnika przez kierowcę, urządzenie upomina się o wykonanie badania oddechowego. Jeżeli alkomat wykryje w wydychanym przez nas powietrzu alkohol, produkt automatycznie zablokuje możliwość uruchomienia silnika pojazdu.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie urządzenia spełniają wymogi oraz normy europejskie – mogą być zatem stosowane nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Unii Europejskiej i krajów, które również działają w oparciu o podobne normy prawne. Każde z urządzeń wyposażone zostało w wyjątkowo precyzyjny czujnik elektrochemiczny. Sama obsługa blokady alkoholowej jest niezwykle prosta – niemal intuicyjna. Produkty dostępne w naszym asortymencie umożliwiają przechowywanie danych z przeprowadzonych testów w jednostce sterującej – z uwzględnieniem odmowy oddania próbki oddechu, uruchomienia oraz zatrzymania silnika, a także ewentualnych prób manipulacji. Wszystkie dane zapisane w systemie dostępne są jedynie dla osób, które posiadają określone uprawnienia dostępu, specjalistyczne oprogramowanie, a także odpowiedni sprzęt. Można zatem stwierdzić, iż blokady alkoholowe to produkt stworzony na potrzeby firm przewozowych, trudniących się przewozem ludzi, zatrudniających głównie kierowców, przedsiębiorstw logistycznych etc.

 

Blokady samochodowe

Blokada alkoholowa to jedno z niewielu maksymalnie skutecznych rozwiązań w zakresie unieruchamiania pojazdów w obliczu nietrzeźwych kierowców czy osób wykazujących spożycie napojów wyskokowych. Urządzenia te sprawdzą się tylko przy badaniu trzeźwości osób zmierzających zaraz prowadzić pojazd – głównie w dużych firmach. W zależności od wyniku badania, sprzęt może albo zezwolić na uruchomienie pojazdu, a tym samym wyruszenie w podróż/ze zleceniem/po odbiór towaru albo całkowicie go zablokować. Produkt ten ma charakter wyłącznie pomocniczy. Pozwala działać kierowcom odpowiedzialnie, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Obecnie blokada alkoholowa stanowi najskuteczniejszą metodę zabezpieczenia pojazdów przed nieodpowiedzialnymi kierowcami. Nie każdy przedsiębiorca ma możliwość regularnego kontrolowania swoich pracowników. Produkt ten pozwala monitorować stan trzeźwości osoby siadającej za kółko służbowego wozu, bez konieczności odrywania się od codziennych obowiązków. Intuicyjne, niezwykle proste sterowanie sprawia, że blokada może być użytkowana przez każdego. Warto zaznaczyć, że ingerencja w wyniki badania przez osobę badaną czy osoby trzecie jest praktycznie niemożliwa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl