Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 289,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital XS50 + certyfikat
Alkomat AlcoDigital XS50 + certyfikat
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

ALKOMATY OSOBISTE

Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy urządzenia dedykowane przede wszystkim do zastosowań indywidualnych. Alkomaty te doskonale sprawdzą się podczas weekendowych wypadów za miasto, domówek w gronie znajomych lub przyjaciół czy też rodzinnych spotkań. Ukryte w czeluściach samochodu, teczki bądź torebki pozwolą nam szybko i sprawnie sprawdzić, czy możemy zasiąść za kółkiem mimo wcześniejszego spożywania alkoholu. Prezentowane urządzenia umożliwiają nam uzyskanie odpowiedzi na pytanie: „czy możemy prowadzić”.  Stanowią swojego rodzaju zabezpieczenie zdrowia i życia naszego oraz naszych bliskich.

Alkomaty do zastosowań indywidualnych, a więc stosowane w warunkach domowych, głównie po imprezach i spotkaniach towarzyskich, cechują się niebywale wysoką czułością – podobnie jak urządzenia profesjonalne. W przeciwieństwie do tych drugich przewidziane są jednak na mniejszą ilość pomiarów. Doskonale sprawdzają się do celów prywatnych, na potrzeby przeciętnego gospodarstwa domowego, które przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa wszystkich jej członków. Alkomaty te pozwalają szybko i sprawnie zweryfikować długość czasu, który powinien upłynąć, aby można było znów swobodnie kierować pojazdem.

Alkomaty osobiste to również praktyczne zabezpieczenie w mikro oraz małych firmach. Urządzenia te mogą być stosowane celem kontroli trzeźwości pracowników – ze szczególnym uwzględnieniem kierowców, przedstawicieli handlowych, dostawców, kurierów etc. Niezwykle praktyczne oraz wygodne pozwalają na szybkie przeprowadzenie badania.

Większość prezentowanych przez nas modeli wyposażona została w sensor elektrochemiczny o ściśle określonym zakresie pomiarowym. W naszym sklepie znajdziecie Państwo również wysokiej klasy urządzenia bezdotykowe – umożliwiające przeprowadzenie badania bez konieczności stosowania ustnika. W tej grupie zamieściliśmy także urządzenia półprzewodnikowe.

 

Osobiste

Wszystkie alkomaty osobiste dostarczane są naszym Klientom w wersji skalibrowanej – urządzenia są zatem gotowe do użycia zaraz po otwarciu. Do każdego zestawu dodawana jest czytelna instrukcja obsługi, której przeczytanie przed pierwszym zastosowaniem produktu jest niezwykle wskazane. W każdym komplecie znajdują się również: oryginalne etui do przenoszenia alkomatu, zwiększające jego żywotność, zwłaszcza gdy urządzenie stosowane jest na potrzeby niewielkich działalności gospodarczych, a także zestaw ustników (za wyjątkiem modeli bezustnikowych). Konstrukcja każdego z dostępnych w naszym sklepie alkomatów, gwarantuje szybką i maksymalnie prostą obsługę.

Nasze alkomaty gwarantują precyzyjny pomiar, niezależnie od wcześniej spożywanych produktów. Odpowiednie kształt i budowa sprawiają, iż urządzenia te są maksymalnie higieniczne. Każdy zestaw objęty jest gwarancją, co jednoznacznie świadczy o jego wysokiej jakości. Alkomaty te posiadają także szereg certyfikatów oraz świadectw wskazujących, iż są one pewne i bezpieczne, a także dopuszczone do obrotu nie tylko w Polsce, ale na terenie całej Unii Europejskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl