Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

ALKOMATY PROFESJONALNE

Przedstawiamy Państwu wysokojakościowe, niezawodne urządzenia dedykowane przede wszystkim do zastosowań biznesowych, a więc do przeprowadzania badań trzeźwości wśród pracowników. Alkomaty te doskonale sprawdzą się w średnich oraz dużych przedsiębiorstwach, które zatrudniają bądź współpracują z kierowcami. Solidne i wytrzymałe umożliwią przeprowadzenie szybkiego badania celem wykluczenia ewentualnej niedyspozycji pracownika. Jest to niezwykle ważne nie tylko ze względu na jego bezpieczeństwo, ale również bezpieczeństwo przewożonych osób i towaru, a także ogólny prestiż firmy. Prezentowane przez nas alkomaty profesjonalne stosowane są zazwyczaj w przedsiębiorstwach trudniących się szeroko pojętym przewozem, również ludzi, wśród dostawców i kurierów, na halach produkcyjnych i placach budowy etc. Warto podkreślić, iż dopuszczenie do wypadku w pracy za sprawą nietrzeźwości pracownika prowadzi do poważnych konsekwencji, z którymi zmuszony będzie borykać się sam pracodawca.

Wszystkie dostępne w tym dziale urządzenia cechują się niebywale wysoką czułością. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej klasy testery elektrochemiczne. Alkomaty te są niezawodne, niezależnie od siły eksploatacji – są nie tylko maksymalnie dokładne, ale również charakteryzują się powtarzalnością pomiarów oraz wytrzymałością sensora. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się czas – umożliwiają szybkie wykonanie badania bez konieczności np. zastopowania produkcji. Urządzenia te są solidne i wytrzymałe, co ma istotne znaczenie przy regularnej eksploatacji i testach dużej liczby osób. Warto podkreślić także, iż alkomaty profesjonalne pozwalają zarówno na szybkie badanie jak i na równie szybki wynik.

W przypadku wybranych modeli istnieje możliwość wystawienia świadectwa wzorcowania przez akredytowane laboratorium PCA.

 

Alkomaty

Precyzyjny pomiar to jedna z niewielu zalet, jakie cechują nasze urządzenia. Alkomaty profesjonalne to wysoka jakość i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pozwalają na szybkie i sprawne przeprowadzenie badania, są maksymalnie higieniczne, zostały objęte gwarancją.

Każdy zestaw, za wyjątkiem samego urządzenia, zawiera również: czytelną oraz przejrzystą instrukcję obsługi, a także praktyczne etui do przenoszenia alkomatu. W zależności od modelu, w środku możemy znaleźć również komplet ustników, baterie potocznie zwane paluszkami, instrukcję elektroniczną w formie płyty CD, drukarkę przewodową bądź bezprzewodową (ta druga z funkcją bluetooth), papier do drukarki, klawiaturę do szybkiego wprowadzania danych, pasek na rękę i wiele pomniejszych akcesoriów.

Wszystkie alkomaty profesjonalne dostarczane są naszym Klientom w wersji skalibrowanej – urządzenia są zatem gotowe do użycia zaraz po otwarciu. Zaleca się przed użyciem dokładne zapoznanie z instrukcją obsługi dołączoną do zestawu. Szczegółowy opis każdego urządzenia znajdziecie Państwo po kliknięciu w wybrany model.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl