Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 289,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Alkomat AlcoDigital XS50 + certyfikat
Alkomat AlcoDigital XS50 + certyfikat
249,00 zł 229,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

ALKOMATY POLICYJNE

Przedstawiamy Państwu produkty „z górnej półki” – maksymalnie dokładne, niezawodne, trwałe oraz solidne. Alkomaty policyjne to urządzenia, które pozwalają szybko przeprowadzić pełną analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Niezwykle proste w obsłudze i stosunkowo wygodne w użyciu mogą być eksploatowane niemal w każdym miejscu. Jako że są nowoczesne, zaawansowane technologicznie i niemal nieomylne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród służb mundurowych – głównie policji.

Dostępne w tej grupie alkomaty stosowane są przez policję i inne służby mundurowe nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wszystkie prezentowane przez nas urządzenia pełnią dodatkowo rolę alkomatu dowodowego. Co to oznacza? Wyniki badań tym alkomatem, tak samo jak alkomatem dowodowym, mogą posłużyć jako materiał dowodowy np. w sądach. Można śmiało stwierdzić, że są to maksymalnie profesjonalne urządzenia, których wynik badania nie pozostawia większych złudzeń. Alkomaty te przeszły szereg specjalistycznych badań i testów, a ich niezawodność potwierdzona została specjalnym certyfikatem. Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie dają prezentowane przez nas urządzenia, niezbędne jest ich regularne serwisowanie.

Alkomaty przeznaczone dla służb mundurowych, w tym alkomaty policyjne pozwalają z dużą precyzją, a zarazem w szybkim tempie sprawdzić zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenia te są niezwykle wygodne dla osób, które je obsługują. Zaawansowane technicznie umożliwiają wzmożoną eksploatację nawet w trudnych warunkach. Sprzęt może pracować zarówno w trybie automatycznym jak i ręcznym. Kwestie związane z kalibracją zależne są bezpośrednio od częstotliwości użytkowania. Wraz ze wzrostem intensyfikacji stosowania urządzenia, niezbędne są częstsze przeglądy. Jako że każde z dostępnych w naszym sklepie w kategorii „alkomaty policyjne” produktów zaopatrzony został w wysokojakościowe sensory elektrochemiczne, proces kalibracji wystarczy powtórzyć raz na pół roku (sześć miesięcy).

 

Policyjne

Warto zaznaczyć, iż wszystkie dostępne w naszej ofercie alkomaty policyjne to proste w obsłudze urządzenia. Oczywiście, zaleca się, aby przed ich użyciem zapoznać się z instrukcją dołączoną do zestawu. Nie da się jednak ukryć, że produkty te mogą być użytkowane przez każdego. Część prezentowanych przez nas modeli, zwłaszcza tych nowoczesnych, posiada duże i jasne wyświetlacze – dodatkowe oświetlenie pozwala na wykorzystywanie urządzeń po zmroku bądź w nocy. Ekran dotykowy sprawia, że obsługa alkomatów jest niemal dziecinnie prosta. Na szczególną uwagę zasługuje czytelna prezentacja wyników każdego przeprowadzonego badania. Wszystkie modele, które możecie znaleźć Państwo poniżej posiadają opcję zapisu ostatnich kilku tysięcy wyników – liczba ta uzależniona jest od konkretnego modelu urządzenia.

Każdy alkomat policyjny sprzedawany jest w zestawie z wysokiej klasy akumulatorem, praktycznym zasilaczem, instrukcją obsługi, a także poręczną walizeczką, umożliwiającą szybkie i sprawne przenoszenie urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl