Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

ALKOMATY PRZESIEWOWE

Przedstawiamy Państwu niezwykle praktyczne alkomaty, których pomiar może odbywać się bez konieczności kontaktu fizycznego z urządzeniem. Alkomaty przesiewowe umożliwiają bezustnikowe, a tym samym bezkontaktowe pomiary. Nie da się ukryć, że w XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji, gdzie każdy z nas narażony jest na liczne choroby i niebezpieczeństwa, ta forma przeprowadzania testów na obecność alkoholu jest niezwykle higieniczna, a co za tym idzie – maksymalnie bezpieczna.

Urządzenia, które posiadamy w naszej stałej ofercie wyposażone zostały w maksymalnie trwały sensor elektrochemiczny, umożliwiający dokonywanie wielu pomiarów w bardzo krótkim czasie. Nie da się ukryć, że alkomaty te cechują się niezawodnością – są solidne, wygodne i niemal w stu procentach nieomylne. Mogą być stosowane zarówno „do zadań specjalnych” – przez służby mundurowe, w zakładach pracy, a także przy rutynowych kontrolach np. przed wejściem na większe imprezy masowe. Prezentowane urządzenia posiadają szereg zalet. Warto wskazać tutaj szybkość pomiaru, powtarzalność, a także wytrzymałość.

Uwaga! Należy podkreślić tutaj, iż alkomaty przesiewowe nie podają zawartości alkoholu we krwi. Urządzenie za pośrednictwem specjalnej, wbudowanej diody pokazuje czy badana osoba jest trzeźwa (dioda świeci się na zielono) czy też jest pod wpływem alkoholu (dioda świeci się na czerwono).

Alkomaty przesiewowe to urządzenia, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się czas. Umożliwiają szybką i sprawną kontrolę trzeźwości w przypadku dużych grób osób. Są niezawodne i praktyczne – doskonale nadają się do częstej eksploatacji. Intensywność użytkowania pod żadnym pozorem nie wpływa na ich dokładność. Można śmiało stwierdzić, że celem tych alkomatów jest sprawdzenie możliwie największej liczby osób, w jak najkrótszym czasie.

 

Przesiewowe / bezustnikowe

Służby mundurowe bądź agencje ochrony stosują alkomaty przesiewowe jako urządzenia wstępne – umożliwiające wstępną ocenę trzeźwości badanej osoby. Jest to sprzęt profesjonalny, aczkolwiek jego wyniki nie mogą posłużyć jako dowód w sprawie. W przypadku wykrycia nietrzeźwości u osoby badanej alkomatem przesiewowym, zaleca się dla pewności wykonania drugiego badania urządzeniem nieco bardziej specjalistycznym, które pozwoli nam zdefiniować ilość alkoholu we krwi. Prezentowane modele umożliwiają w stu procentach wskazanie osoby trzeźwej.

Większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie zaopatrzona została w wysokojakościowy sensor elektrochemiczny, niemal natychmiastowo reagujący na cząsteczki alkoholu zawarte w wydychanym powietrzu. Jako że cenimy sobie komfort, wygodę i zadowolenie naszych Klientów, w naszym sklepie znajdziecie Państwo wyłącznie renomowane, pewne i sprawdzone marki – Lifeloc, DaTech, Prolimer etc. Alkomaty przesiewowe cechują się stosunkowo niewielkim rozmiarem oraz masą, co pozwala na ich łatwe i komfortowe przenoszenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl