Producenci
Promocje
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
Alkomat Elektrochemiczny AlcoFind Expert
338,00 zł 299,00 zł
szt.
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
Alkomat przesiewowy Lion AlcoBlow
1 499,00 zł 1 198,95 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

ALKOMATY BAROWE

Przedstawiamy Państwu niezawodne urządzenia „do zadań specjalnych” – alkomaty barowe. Alkomaty barowe to wysokiej klasy sprzęt stacjonarny, który znajduje zastosowanie w klubach nocnych, w barach, na dyskotekach, w pubach, a także w hotelach i innych miejscach publicznych, prowadzonych w celach zarobkowych. Aby dokonać pomiaru niniejszym urządzeniem, niezbędne jest uiszczenie odpowiedniej opłaty. Warto podkreślić tutaj, że alkomaty barowe nie nadają się na użytek osobisty – w przypadku indywidualnych jednostek stają się one najzwyczajniej w świecie niepraktyczne.

Można powiedzieć, że alkomaty barowe to stosunkowo konwencjonalne rozwiązanie w zakresie pomiaru trzeźwości. Chociaż znane są od dawna, cieszą się tak dużą popularnością właścicieli dyskotek, restauracji, pubów i stacji paliw, iż stosowane są do dzisiaj. Jako że są to urządzenia stacjonarne, bez wątpienia nie przydadzą się nam w domu. Świetnie sprawdzą się za to w miejscach publicznych, które zrzeszają duże grupy osób, a jednocześnie posiadają w swojej ofercie alkohol. Nie da się ukryć, że prezentowane przez nas rozwiązania w postaci alkomatów barowych, stanowią doskonałe dodatkowe źródło dochodu. Aby skorzystać z alkomatu niezbędne jest wrzucenie monety o określonym nominale bądź obejrzenie reklamy na ekranie LCD.

Alkomaty barowe, tak jak wszystkie inne alkomaty, mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Urządzenia te są tak samo dokładne oraz precyzyjne i umożliwiają nam sprawdzenie, czy minęła już odpowiednia ilość czasu od momentu spożycia alkoholu. Chociaż wynik badania do niczego nas nie zmusza, stanowi pewną przestrogę. Posiadanie w swoim lokalu takiego urządzenia może uchronić wiele osób przed wejściem do auta w stanie nietrzeźwości, a tym samym uratować ich życie, życie ich bliskich, a także życie i zdrowie przypadkowych uczestników ruchu drogowego.

 

Barowe

Alkomat barowy BACscan F-3 Alkomat barowy BACscan F-3
Producent: BACscan
Cena: 2 249,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dostępne w naszej ofercie alkomaty barowe, wyposażone zostały w praktyczny, czuły i wyjątkowo wiarygodny sensor elektrochemiczny. Pomiar jest maksymalnie dokładny. Samo urządzenie cieszy się stosunkowo długą żywotnością. Większość alkomatów barowych wyposażona została w specjalny zasobnik jednorazowych ustników. Samo urządzenie jest proste w obsłudze. Wynik badania wyświetlany jest na dużym, czytelnym wyświetlaczu. Wprawdzie system wymaga regularnej kalibracji – tak samo jak wszystkie urządzenia tego typu, aczkolwiek wysyłany przez nas zestaw przychodzi do Państwa gotowy do użycia.

Pamiętajmy, że alkomaty barowe to urządzenia, które mają za zadanie zapobiec ewentualnej tragedii, do której może dojść, gdy osoba pod wpływem alkoholu siada za kierownicą. To wysokiej klasy produkty, które oprócz tego, że pozwalają uzyskać dodatkowy dochód, przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Wygodne i łatwe w użyciu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, również tych zagranicznych barów, karczm, tawern, klubów, dyskotek oraz hoteli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl